❀Krem nawilżający Anew Hydro- Advance SPF 15 i Nawilżający żel-krem Anew Hydro- Advance - recenzja❀


Moja opinia na temat kremów z linii Anew Hydro-Advance 😊


Krem nawilżający Anew Hydro-Advance SPF 15

❀OD PRODUCENTA

Krem nawilżający dla skóry normalnej ze skłonnością do przesuszania, dla każdego wieku. Efekt nawilżenia trwa aż do 5 dni*. Chroni filtrem SPF 15. Idealny na dzień. • podwaja poziom nawilżenia skóry** • przywraca uczucie komfortu • przywraca skórze naturalny blask Jak działa: Zaawansowana technologia Hydra-Power zawiera nawilżające molekuły, które przenikając przez naskórek, utrzymują optymalną ilość wody w komórkach skóry, dzięki czemu efekt nawilżenia trwa aż do 5 dni*. Idealny na dzień - kremowa konsystencja podwaja poziom nawilżenia**, przywracając skórze komfort i naturalny blask. Szybko się wchłania. Wzmacnia barierę skóry przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi i chroni filtrem SPF 15. Nie zatyka porów. Hipoalergiczny. Testowany dermatologicznie. 

❀MOJA OPINIA

+lekka nie lepka konsystencja
+ładny, delikatny zapach
+dobre nawilżenie, idealne na dzień
+jest idealny pod makijaż
+posiada SPF 15
+opakowanie pozwala na zużycie kosmetyku do końca

-brak minusów

Brak minusów. Konsystencja super. Nawilżenie na dzień super. POLECAM


Nawilżający żel-krem Anew Hydro-Advance

❀OD PRODUCENTA

Nawilżający żel-krem na dla skóry normalnej ze skłonnością do przesuszania, dla każdego wieku. Idealny na noc. • głęboko nawilża i regeneruje skórę • pomaga utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia skóry • nadaje skórze miękkość i gładkość Jak działa: Zaawansowana technologia Hydra-Power zawiera nawilżające molekuły, które przenikając przez naskórek, utrzymują optymalną ilość wody w komórkach skóry, dzięki czemu efekt nawilżenia trwa aż do 5 dni*. Żelowa konsystencja głęboko nawilża i regeneruje skórę w ciągu nocy. Formuła żel-kremu wzmacnia barierę skóry przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Łatwo się wchłania. Nie zatyka porów. Testowany dermatologicznie.


❀MOJA OPINIA❀

+ładny zapach
+fajna żelowa konsystencja
+opakowanie pozwala na zużycie kosmetyku do końca

-lepka konsystencja
-nie nawilżał dostatecznie mojej skóry
-nie nadaje się pod makijaż

Ten krem nie nadawał się pod makijaż, ponieważ pomimo żelowej konsystencji bardzo się lepił i rolował się podczas próby robienia makijażu. Zaczęłam go używać na noc. Lepką konsystencje byłabym wstanie przeżyć na noc ale niedostateczny brak nawilżenia mojej skóry już nie. NIE POLECAMUżywałyście tych kremów? :)


---

Zachęcam do odwiedzenia mnie na innych social media 😊

❀INSTAGRAM:

❀YOU TUBE:


Miłego wieczoru 😊

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

❆VLOGMAS #18-19 - NeoNail Deep Navy ciemny granat❆

Witam Was w kolejnym vlogmasowym wpisie😊 Dziś po lupę idą hybrydy marki NeoNail w kolorze o nazwie Deep Navy. Jest to ciemny granat z ...